Výrobci
Zakladní informace

Platba za zboží:

dobírka (35,-), bankovní převod (0,-), hotově


Způsob doručení:

Česká pošta -  od 99,- Kč,

PPL -  139,- Kč

Balíkovna - 65,- Kč

zdarma od 1500,-

Kontakty:

lékárna:  491 541 358

zdravá výživa: 724 629 147

e-mail: posta@lekarnakuklik.cz
 

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Šrobárova 48,
100 41 Praha 10,
+420 272 185 111
http://www.sukl.cz  
 
 
ÚSKVBL
Hudcova 232/56a, Medlánky
621 00 Brno 
+420 541 518 210
https://www.uskvbl.cz/
 

Hamé s. r. o.

Hamé s. r. o.

Společnost Hamé je na českém trhu tradičním výrobcem potravin. Nabízí širokou škálu produktů již po několik desetiletí. Jedná se o stabilní společnost, jejíž kojenecké výživy se rychle zařadily mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější ovocnou přesnídávky na českém trhu.

Společnost Hamé je výrobcem dvou řad kojeneckých výživ - Hamánka a BIO Hamánka. Obě tyto řady se od sebe liší pouze druhem surovinových vstupů. Pro výrobu BIO Hamánka jsou používány produkty ekologického zemědělství (bio suroviny), kdežto pro Hamánka jsou používány standardně dostupné suroviny, které jsou však pěstovány v tzv. speciálních režimech, s ohledem na to, že budou zpracovávány do kojeneckých výživ.

Hotové kojenecké výživy Hamánek a BIO Hamánek jsou vyvíjeny v souladu s celosvětovými výživovými trendy v oblasti dětské výživy a na základě konzultací s českými pediatry. Podněty pro jejich vývoj, resp. druhové složení a příchutě, je čerpán i od samotných maminek na základě diskusí především v mateřských centrech.

Snahou výrobce kojeneckých výživ Hamánek společnosti Hamé je zejména to, aby byla usnadněna práce a uspořen čas maminek. Čas, který by jinak musely vynakládat na přípravu stravy pro malé děti, může být věnován hrám a sdílení společného času.

Hamánek a BIO Hamánek - to je široká škála ovocných nápojů a nutričně vyvážených a věku odpovídajících ovocných, zeleninových a masozeleninových příkrmů.