Elmex zubní pasta Junior 75ml

Kód: 4007965508905 Produktové číslo: 4007965508905
Nová zubní pasta Elmex Junior

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
79 Kč , plus doprava
(988 Kč/1 litr)
 ks
Elmex zubní pasta Junior 75ml

Nová zubní pasta Elmex Junior byla vyvinuta pro každodenní péči o chrup, aby poskytovala účinnou ochranu proti zubnímu kazu pro nové stálé zuby ve věku od 6 let. Zubní pasta Elmex Junior obsahuje vysoce účinný aminfluorid v koncentraci vhodné pro daný věk (1400 ppm). Má příjemnou jemnou chuť, aby podpořila pravidelné čištění a usnadnila přechod ze zubní pasty pro mléčné zuby na zubní pastu s vyšším obsahem fluoridu. Udržuje nové stálé zuby zdravé a podporuje remineralizaci zubní skloviny během raných stádií odvápnění.

Použití
Pro každodenní ústní hygienu, po jídle, od věku 6let. Doporučuje se používat v kombinaci s Elmex interX Junior zubním kartáčkem a ústní vodou Elmex proti zubnímu kazu.

Účinné látky
Aminfuorid

Dávkování
Nanést na Elmex interX Junior zubní kartáček zubní pastu Elmex Junior přibližně o velikosti hrášku a zuby důkladně vyčistit.

Prevence
Ochrana proti zubnímu kazu.

Specifikace
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) zubní pasta
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.