Zakladní informace

Platba za zboží:

dobírka (35,-), bankovní převod (0,-), hotově


Způsob doručení:

Česká pošta -  od 99,- Kč,

PPL -  139,- Kč

Balíkovna - 65,- Kč

zdarma od 1500,-

Kontakty:

lékárna:  491 541 358

zdravá výživa: 724 629 147

e-mail: posta@lekarnakuklik.cz
 

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Šrobárova 48,
100 41 Praha 10,
+420 272 185 111
http://www.sukl.cz  
 
 
ÚSKVBL
Hudcova 232/56a, Medlánky
621 00 Brno 
+420 541 518 210
https://www.uskvbl.cz/
 

Elmex zubní pasta 50ml dětská

Kód: 4007965508004
účinně a trvale chrání mléčné zuby před vznikem zubního kazu

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
95 Kč , plus doprava
(1.900 Kč/1 litr)
 ks
Elmex zubní pasta 50ml dětská

 

  • účinně a trvale chrání mléčné zuby před vznikem zubního kazu
  • obsahuje nižší koncentraci fluoridu, která je vhodná i pro děti
  • neobsahuje žádnou ovocnou příchuť, která by mohla děti svádět k polykání zubní pasty

Zdravé mléčné zuby jsou darem do života

Zoubek za zoubkem se klube a každý potřebuje tu nejlepší péči. Mléčné zuby mají totiž stejný sklon ke kazivosti jako zuby dospělých. Správná zubní hygiena je tedy důležitá již od prořezání prvních zoubků. Ty se objevují mezi 6 až 12 měsícem věku dítěte. Mléčné zuby jsou důležité pro další správný vývoj: čím déle zůstanou zdravé, tím více se snižuje riziko špatného stavu trvalého chrupu v pozdější době.

Buďte dobrým příkladem.

Vedle přípravků ústní hygieny vyvinutých speciálně pro děti je nejvýznamnější role rodičů v péči o dětský chrup. Dovolte svým dětem, aby Vás napodobovaly a změňte čistění zubů v každodenní rodinnou zábavu. Co se Vaše dítě naučí v raném věku, nikdy už nezapomene – to je zlaté pravidlo i pro čistění zubů. Péče o zuby by měla být přirozenou součástí dne Vašeho dítěte. Do doby, kdy se děti ve vztahu ke svým zubům naučí zodpovědnosti a důkladné čistění se pro ně stane samozřejmostí, byste je měli při této činnosti kontrolovat, pomáhat jim a naučit je čistit si zuby pravidelně.

Pro společnost GABA International, výrobce produktů elmex®, jsou i ti nejmenší zákazníci velmi významní. V posledních 30 letech se odborníci velmi intenzivně zabývali výzkumem v oblasti ústní péče. Za spolupráce se stomatologickými klinikami byla vyvinuta optimální řada výrobků pro mléčné zuby. Díky vysoce účinnému aminfluoridu poskytne zubní pasta elmex® dětem tu nejlepší možnou ochranu proti zubnímu kazu. Navíc pasta neobsahuje žádnou lákavou ovocnou příchuť, která by u dětí podporovala polykání pasty.

Snížen je také obsah fluoridu, neboť většina dětí se naučí zubní pastu vyplivovat teprve ve věku 4 až 5 let. Od šesti let dítěte, kdy se začne prořezávat trvalý chrup, je vhodné začít přecházet od zubní pasty elmex® pro děti na klasickou zubní pastu elmex®. Vzhledem k vyšší koncentraci fluoridu poskytuje trvalému chrupu dokonalou ochranu. Také by se měla začít používat minimálně 1-krát denně ústní voda elmex® bez alkoholu, obsahující aminfluoridy, pro řádné vyplachování úst. Po dohodě s lékařem je také vhodné začít jednou týdně s intenzivní fluoridací fluoridovým gelem elmex® gelée.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.