TEREZIA BIO Reishi cps.60

Kód: 3356863 Produktové číslo: 8594006897303
Vyzkoušejte vzácnou houbu reishi

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
sleva 5%
Cena před slevou: 459 Kč
Ušetříte: 23 Kč
436 Kč , plus doprava
(7 Kč/1 ks)
 ks
TEREZIA BIO Reishi cps.60

Vyzkoušejte vzácnou houbu reishi, která obsahuje až 50 polysacharidů, triterpenoidy, organické germanium a další zdraví prospěšné látky pro Vaše tělo (Váš organizmus).

Podpořte tak přirozenou obranyschopnost organizmu. Reishi také příznivě působí na oběhový systém.

Reishi pochází z kontrolovaných pěstíren EU. Je sušená šetrným způsobem – lyofilizací. Využíváme všech aktivních látek celé reishi, které působí ve vzájemné harmonii a dochází tak k synergickému efektu. Nejedná se tedy o extrakt. Vyrobeno v České republice bez příměsí a konzervačních látek.

Reishi je v asijských zemích používána již více než 4 000 let. V Číně reishi nazývají „zázračnou houbou“ a „královnou hub“, která symbolizuje bohatství, zdraví a dlouhověkost. Jako královna hub je považována za významnější než zázvor. Reishi obsahuje řadu zdraví prospěšných látek. Z plodnic a podhoubí reishi bylo izolováno až 50 polysacharidů – glukanů.

TEREZIA REISHI se vyrábí nadstandardní technologií výroby – lyofilizací. Lyofilizace je proces sušení, kde se surovina nejdříve zmrazí a cestou sublimace se odstraní led. Led se mění přímo na vodní páru s vynecháním tekutého stavu. Touto technologií získaný houbový prášek je 100 % přírodní produkt, velmi lehký s mimořádnou mikrobiologickou čistotou, přičemž jsou plně zachovány vlastnosti čerstvé houby: chuť, vůně, barva, bílkoviny, vitaminy, minerální složky.

TEREZIA REISHI je vyrobena s využitím všech aktivních látek celé houby reishi. Při výrobě nepoužíváme extrakci. Extrakcí se z některých hub cíleně získávají konkrétní aktivní látky a současně se tím zbavujeme dalších aktivních látek, které houby přirozeně obsahují. Komplex všech látek přirozeně obsažených v reishi má daleko vyšší účinek než jediná látka získaná extrakcí.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.