Rosalgin vag. plv. sol.10x0.5g

Kód: 1882837 Produktové číslo: 8594044141482 ATC skupina: G02CC03 Popis: Jiná gynekologika Kód SÚKL 0100234
kód SÚKL: 0100234 Rosalgin je roztok k intimním oplachům a výplachům. Do 20 minut po oplachu odstraní nepříjemné pálení a svědění a pomáhá proti výtoku. Působí nejen proti škodlivým bakteriím a kvasinkám, ale obnovuje také přirozenou poševní mikroflóru.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
279 Kč , plus doprava
 
Rosalgin vag. plv. sol.10x0.5g

Použití

Do 20 minut odstraní nepříjemné pálení a svědění
Pomáhá proti výtoku
Působí proti škodlivým bakteriím a kvasinkám
Charakteristika

K nejčastějším problémům, které přivádějí ženu do ambulance gynekologa, patří záněty pochvy a zevních rodidel, projevující se svěděním, pálením, zarudnutím a výtokem. Příčin, vedoucích k tomuto stavu, je celá řada: snížená obranyschopnost organizmu, použití některých léku, hormonální poruchy, nevhodné oblečení, podráždění mechanické či chemické (kosmetika).
Přípravek Rosalgin jako jediný na našem trhu poskytuje komplexní a rychlou pomoc - do 20 minut po oplachu odstraní nepříjemné pálení a svědění a pomáhá proti výtoku. Působí nejen proti škodlivým bakteriím a kvasinkám, ale obnovuje také přirozenou poševní mikroflóru.
Přípravek Rosalgin je vhodný jako prevence po návštěvě bazénu, po menstruaci, po pohlavním styku či během léčby antibiotiky.
Přípravek Rosalgin je možné použít buď jako oplach intimních partií nebo jako výplach pochvy (s použitím Tantum Rosalgin irigátoru).
Balení

10 sáčků po 0,5 g

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít vaginální záněty
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) vaginální roztok
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál léky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.