Rosalgin Easy 140mg vag. sol.5x140ml

Kód: 2945294 Produktové číslo: 8594044141611 ATC skupina: G02CC03 Popis: Jiná gynekologika Kód SÚKL 0188155
kód SÚKL: 0188155 rychlá úleva při vaginálních potížích

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
315 Kč , plus doprava
 
Rosalgin Easy 140mg vag. sol.5x140ml

Rosalgin Easy je léčivý přípravek ve formě předplněného vaginálního roztoku připraveného k okamžitému použití. Je určený k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí a k běžné ženské hygieně.

Rosalgin Easy má příjemnou lehkou vůni po růžích.

Účinná látka přípravku benzydamin hydrochlorid působí proti zánětu. Benzydamin působí také proti širokému spektru bakterií a plísní způsobujících vaginální onemocnění, včetně mykóz.

Rosalgin Easy se používá k léčbě zánětlivých projevů pochvy, děložního hrdla a zevní části ženského pohlavního ústrojí, které jsou mikrobiálního, chemického i fyzikálního původu. Rosalgin Easy se dále používá na doporučení lékaře před a po operačním gynekologickém zákroku. Je vhodný pro běžnou ženskou hygienu a pro hygienu během šestinedělí.

Přípravek Rosalgin Easy je k dostání ve formě praktického předplněného vaginálního roztoku k okamžitému použití. Rychle uleví od nepříjemných příznaků vaginálního zánětu, jako je bolest, svědění a pálení. Zmírňuje množství výtoku a působí proti škodlivým bakteriím a kvasinkám, aniž by ničil prospěšné laktobacily poševního prostředí.

Rosalgin Easy se používá k výplachu pochvy a oplachu zevních rodidel u žen starších 15 let. U dětí od 6 let je možno použít přípravek Rosalgin Easy k oplachům zevních pohlavních orgánů.

Výhody Rosalgin Easy

 • rychlá úleva při vaginálních potížích
 • pálení, svědění a řezání ustupuje do několika minut
 • zmírňuje výtok
 • působí proti škodlivým bakteriím a kvasinkám
 • neničí laktobacily, čímž zachovává a podporuje zdravé poševní prostředí
 • na rozdíl od vaginálních čípků a krémů nejsou po provedení výplachu přípravkem Rosalgin Easy nutná následná hygienická opatření, např. použití vložky
 • aplikační forma výplachu je obzvlášť výhodná při silnějším výtoku
 • je k dostání v lékárně i bez receptu
 • příjemná vůně po růžích

Vaginální roztok lze použít přímo, pokud však chcete roztok vlažný, stačí ponořit uzavřenou lahvičku na několik minut do teplé vody.

 1. Při otvírání lahvičky pevně držte vroubkovanou část uzávěru a otáčejte vrchní částí uzávěru, až se vrchní část uvolní, a pak tuto část sejměte.
  Otvírání lahvičky přípravku Rosalgin Easy
 2. Lahvičku pevně držte za vroubkovaný uzávěr a vytahujte bílý aplikátor, dokud se neozve klapnutí po úplném vytažení aplikátoru. Tím se zároveň uvolní i bezpečnostní záklopka a roztok může vytékat.
  Vytažení aplikátoru přípravku Rosalgin Easy
 3. Aplikátor vsuňte opatrně do pochvy a stlačujte nádobku až do vyprázdnění obsahu.
  Pro dosažení maximálního účinku se snažte roztok zadržet v pochvě po dobu několika minut.

 

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) vaginální roztok
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál léky
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít vaginální záněty
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.