Psyllium Natural cps.125

Kód: 8595054900953 Produktové číslo: 8595054900953
Psyllium Natural je jedinečný zdroj čisté přírodní vlákniny

Žádné hodnocení.
Výrobce: MOGADOR s.r.o.
Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
135 Kč , plus doprava
(108 Kč/100 kusů(tbl))
 ks
Psyllium Natural cps.125

Při průchodu trávícím traktem šetrně čistí trávící ústrojí, odstraňuje toxické látky a přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Přináší pocit sytosti, čímž napomáhá ke snižování tělesné hmotnosti, pomáhá odstranit kožní potíže a zlepšovat kvalitu pleti 

Psyllium zpomaluje vstřebávání sacharidů v tenkém střevě a snižuje riziko vzniku cukrovky a rakoviny tlustého střeva. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé i krátkodobé užívání.

Psyllium slouží jako doplněk stravy a je obzvláště prospěšný pro správné zažívání. Psyllium má skvělé účinky na střevní floru, obsahuje rozpustnou vlákninu, která v trávicím traktu na sebe váže vodu z potravy, silně nabobtná ( zvětší svůj objem až 25x ) a vytváří měkký gel. Na zvýšení objemu reaguji střeva zvýšením aktivity a tím dochází k urychlení a usnadnění průchodu potravy trávicím traktem.

Psyllium sestává téměř výhradně z hemicelulózy, která se v žaludku chová jako želé, stolice se stává vláčná, střevní peristaltika je stimulována a průchodnost střeva usnadněna. Vzniklý gel vstřebává toxické škodliviny, čímž snižuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva a konečníku Psyllium tiší podrážděné části trávícího traktu.

Díky správnému zažívání také pomáhá odstranit kožní potíže, celkově zlepšuje kvalitu pleti, tlumí únavu i stres.

Psyllium je vhodné i pro diabetiky.

Rozpustná vláknina má skvělou schopnost snižovat glykemický index potravin, protože zpomaluje vstřebávání cukrů ze střeva do krve.

Doporučený denní příjem vlákniny u dospělého člověka by měl být 30 g. Psyllium není návykové.

Dávkování: 

1 – 2 x denně 5 – 6 kapslí vydatně zapít sklenicí vody,  v případě problémů s konzumací kapslí je možný způsob rozříznout kapsli a vmíchat do jídla.

Minimální trvanlivost výrobku: 12 měsíců.

 

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí, velké děti
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít obezita, zácpa
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) kapsle
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál potr. doplňky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.