Zakladní informace

Platba za zboží:

dobírka (35,-), bankovní převod (0,-), hotově


Způsob doručení:

Česká pošta -  od 109,- Kč,

PPL -  129,- Kč

zdarma od 1500,-

Kontakty:

lékárna:  491 541 358

zdravá výživa: 724 629 147

e-mail: posta@lekarnakuklik.cz
 

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Šrobárova 48,
100 41 Praha 10,
+420 272 185 111
http://www.sukl.cz

PEO Ochranný spray na nohy s účinkem proti plísním 150 ml

Kód: 8592297002666
Přípravek je určený k péči a ošetření pokožky nohou napadené plísňovým onemocněním.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Astrid
Připraveno k odeslání
sleva 10%
Cena před slevou: 57 Kč
Ušetříte: 6 Kč
51 Kč , plus doprava
(340 Kč/1 litr)
 ks


PEO Ochranný spray na nohy s účinkem proti plísním 150 ml
  • ochrana proti plísním
  • zmírňuje svědění a bolestivost
  • zklidňuje a chladí

Přípravek je určený k péči a ošetření pokožky nohou napadené plísňovým onemocněním. Obsahuje Tolnaftate, látku s protiplísňovým účinkem, která ničí plísně, působí preventivně proti vzniku a recidivě plísní pokožky a nehtů nohou. Rychle a účinně zmírňuje svědění a bolestivost postižených míst, pokožku zklidňuje a chladí.

Před použitím nádobku řádně protřepte. Nastříkejte na osušená a omytá místa pokožky nohou postižená plísní a nechte zaschnout. Aplikute nejlépe ráno a večer, event. dle doporučení lékaře. Aplikujte ještě 2 týdny po odeznění příznaků. Upozornění: nepoužívejte na poraněnou a citlivou pokožku a při poranění a infekčním onemocnění nehtů. Při přetrvávajících problémech (déle jak 10 dní) nebo objeví-li se podráždění pokožky se poraďte s lékařem. Přípravek je určen pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte oči. Nepoužívejte v případě alergie na některou látku obsaženou v přípravku. Nádobka je pod tlakem; nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhyzujte do ohně. Nestříkejte do tevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Do sběru dejte jen prázdný obal.
Specifikace
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) spray
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.