Zakladní informace

Platba za zboží:

dobírka (35,-), bankovní převod (0,-), hotově


Způsob doručení:

Česká pošta -  od 99,- Kč,

PPL -  109,- Kč

Balíkovna - 65,- Kč

zdarma od 1500,-

Kontakty:

lékárna:  491 541 358

zdravá výživa: 724 629 147

e-mail: posta@lekarnakuklik.cz
 

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Šrobárova 48,
100 41 Praha 10,
+420 272 185 111
http://www.sukl.cz

Pangrol 20000 por. tbl. ent.20

Kód: 2631183 Produktové číslo: 4013054007327 ATC skupina: A09AA02 Popis: Digestiva včetně enzymů Kód SÚKL 0137026
kód SÚKL: 0137026 Pangrol 20 000 se používá u chorob slinivky břišní, provázených poruchou její zevní sekrece

Žádné hodnocení.
Výrobce: Berlin-Chemie AG
Poslední kusy na skladě!
128 Kč , plus doprava
 
Pangrol 20000 por. tbl. ent.20

 Složení

1 enterosolventní tableta obsahuje pancreatinum s minimální aktivitou lipasum 20000 j., amylasum 12000 j., proteasum 900 j.

Přípravek obsahuje laktózu, mikrokrystalickou celulózu.
Indikační skupina

Digestiva, multienzymové přípravky.
Charakteristika

Přípravek obsahuje enzymy slinivky břišní potřebné k léčbě poruch trávení a to především takových, které byly vyvolány jejich nedostatečnou tvorbou.
Indikace

Pangrol 20 000 se používá u chorob slinivky břišní, provázených poruchou její zevní sekrece (např. při zánětech slinivky břišní, mukoviscidóze), po operacích žaludku a tenkého střeva (resekcích) a při poruchách vylučování žlučí. Podáváním Pangrolu 20 000 se může zlepšit i snášenlivost těžko stravitelných, tučných a neobvyklých jídel. Pangrol 20 000 může pomoci i při zhoršeném využívání potravy, způsobeném nedostatečnou žvýkací funkcí a sníženou trávicí schopností při infekcích a nádorových chorobách a ve vysokém věku.

Přípravek mohou užívat dospělí i děti od 3 let a mladiství.
Kontraindikace

Přípravek by se neměl užívat při akutním zánětu slinivky břišní a u pacientů s přecitlivělostí na jednotlivé látky v přípravku obsažené.

V těhotenství a během kojení lze přípravek užívat jen na doporučení lékaře.
Nežádoucí účinky

Přípravek je obvykle dobře snášen i při trvalém a pravidelném užívání při porušené funkci slinivky břišní. Výjimečně se mohou objevit kožní reakce jako kopřivka, dále průjem, zácpa, nadýmání či nevolnost. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem.
Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, dospělí obvykle užívají 1-2 potahované tablety během jídla, s dostatečným množstvím tekutiny, zpravidla 3-5krát denně. Bez doporučení lékaře lze přípravek užívat jenom při obtížích, nedojde-li ke zlepšení, je třeba se poradit s lékařem.

Rovněž podávání přípravku u dětí je možné po poradě s lékařem.
Upozornění

O vhodnosti užívání Pangrolu 20 000 s jinými léky se poraďte s lékařem.

Jestliže se příznaky choroby zhoršují, nebo se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem.

Pangrol 20 000 neovlivňuje schopnost řídit motorová vozidla ani vykonávat další činnosti vyžadující zvýšenou pozornost, schopnost soustředění a koordinaci pohybů.

Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.
Varování

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí, malé děti, velké děti
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) tablety
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál léky
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít nedostatek trávících enzymů
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.