LEROS Senna - list 20x1.5g n. s.

Kód: 2790237 ATC skupina: A06AB06 Popis: Léčiva proti zácpě
Krátkodobá léčba funkční zácpy (po dobu nejdéle jednoho týdne), akutní vyprázdění střev před diagnostickým, endoskopickým a RTG vyšetřením.

Žádné hodnocení.
Výrobce: LEROS, s.r.o.
Připraveno k odeslání
sleva 10%
Cena před slevou: 50 Kč
Ušetříte: 5 Kč
45 Kč , plus doprava
(225 Kč/100 g)
 ks
LEROS Senna - list 20x1.5g n. s.

Charakteristika

Krátkodobá léčba funkční zácpy (po dobu nejdéle jednoho týdne), akutní vyprázdění střev před diagnostickým, endoskopickým a RTG vyšetřením. Lze použít i při zácpě vzniklé po RTG vyšetření (např. po irigografii).

Složení

List senny (Sennae folium)

Kontraindikace

Neprůchodnost střev, náhlé příhody břišní, zánětlivá onemocnění tlustého střeva, děti do 10 let, kojící matky, ženy v prvních třech měsících těhotenství. V dalších měsících těhotenství je možné užívat jen se souhlasem lékaře.

Upozornění

U citlivých osob mohou sennosidy způsobit mírné křečovité bolesti břicha. Při předávkování a nedodržení doporučeného způsobu užívání může dojít k narušení rovnováhy elektrolytů a ztrátě draslíku. Při výskytu jakýchkoliv neobvyklých reakcí je nutno podávání přípravku zastavit a poradit se s lékařem. Dlouhodobé užívání přípravku při současném užívání léků proti poruchám srdečního rytmu typu I.B, kortikoidů, léků zvyšujícíh tvorbu a vylučování moči a srdečních glykosidů může zvyšovat účinek těchto léků.

Příprava a dávkování

1 nálevový sáček se přelije 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování se vyjme. Nálev se pije 1-3x denně teplý, vždy čerstvě připravený, nejlépe na noc. Účinek nastává po 8-12 hodinách. Neužívat déle než 7 dnů.

Způsob balení

20 nálevových sáčků po 1,5 g

 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.