Zakladní informace

Platba za zboží:

dobírka (35,-), bankovní převod (0,-), hotově


Způsob doručení:

Česká pošta -  od 99,- Kč,

PPL -  139,- Kč

Balíkovna - 65,- Kč

zdarma od 1500,-

Kontakty:

lékárna:  491 541 358

zdravá výživa: 724 629 147

e-mail: posta@lekarnakuklik.cz
 

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Šrobárova 48,
100 41 Praha 10,
+420 272 185 111
http://www.sukl.cz  
 
 
ÚSKVBL
Hudcova 232/56a, Medlánky
621 00 Brno 
+420 541 518 210
https://www.uskvbl.cz/
 

Hylo Dual Intense 10 ml

Kód: 3877009 Produktové číslo: 4031626711755
Intenzivní terapie pro chronicky suché oči

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
395 Kč , plus doprava
 
Hylo Dual Intense 10 ml

Intenzivní terapie pro chronicky suché oči

Pokud oči svědí nebo pálí jen občas, postačují obvyklé zvlhčující oční kapky jako např. HYLO FRESH®. Pokud se ale příznaky objevují pravidelně, potíže mají chronický průběh, může se jednat o syndrom suchého oka (sicca syndrom). HYLO DUAL INTENSE® je určen k intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu, čímž dochází k utišení zánětlivých projevů jako jsou svědění a pálení očí. Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová vytváří na povrchu oka rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který je odolný proti odplavení. Díky těmto bioadhezivním vlastnostem jsou rohovka a spojivka ošetřeny a společně s přirozenými slzami ideálně kluzké pro mžikání. Trvalé nebo silnější obtíže se zmírní a oko je chráněno před podrážděním.

Intenzivní zvlhčení

Podráždění očí se projevuje svěděním, pálením, slzením, pocitem suchého oka či cizího tělesa v oku. Často tyto příznaky nasvědčují tomu, že povrch oka není dostatečně zvlhčován.
HYLO DUAL INTENSE® obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (0,2 %) v kombinaci s ectoinem, což způsobuje jeho vysokou viskozitu . Díky tomu je oko obzvláště intenzivně a dlouhodobě zásobováno stabilním zvlhčujícím filmem. HYLO DUAL INTENSE® zmírní trvalé nebo silnější obtíže a oko je dlouhodobě chráněno před podrážděním.

HYLO DUAL INTENSE® pro středně těžké a těžké formy suchého oka

Speciální kombinace vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové a přírodní látky ectoin chrání oční povrch před nadměrným vysycháním a díky zvlhčení očního povrchu zmírňuje příznaky zánětu. Zvýšená vazba vody také podporuje přirozenou bariéru oka proti dráždivým podnětům z vnějšího okolí. Ectoin zklidňuje stresovanou tkáň a typické příznaky podrážděného oka jako je pálení, svědění nebo zarudnutí. Kromě toho zmírňuje podráždění způsobené prostředím, které vede k zánětlivým příznakům

  • Kyselina hyaluronová ve zvláště vysoké koncentraci

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla. Má vysokou schopnost vázat vodu, dlouhodobě ulpívá na povrchu tkání a podporuje hojení. Pro dosažení dlouhotrvajícího a intenzivního zvlhčení používáme ve výrobcích řady HYLO EYE CARE® vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou. Ta díky extrémní viskozitě rovnoměrně, intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje povrch oka. HYLO DUAL INTENSE® obsahuje zvláště vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (0,2 %) a poskytuje oku intenzivní zvlhčení. Vzhledem k vysoké viskozitě hyaluronové kyseliny s dlouhým řetězcem ulpívají kapky po dlouhou dobu na povrchu oka, a tak je dlouhodobě chrání před podrážděním.

  • S přírodní látkou ectoin

Ectoin je přirozená látka, produkovaná mikoorganismy, které žijí v extrémním prostředí (např. ve slaných jezerech). Aby byly chráněny před panujícími extrémními podmínkami okolního prostředí, vytvářejí tyto mikroorganismy přirozenou látku ectoin, která je použita pro své speciální vlastnosti v přípravku HYLO DUAL INTENSE®. Ectoin zvyšuje schopnost vázat vodu v buňkách povrchu oka a vytváří tak na spojivce fyziologickou bariéru. Zároveň ectoin stabilizuje tukovou složku slzného filmu, která chrání oko před nadměrným odpařováním slzné tekutiny.
 

HYLO DUAL INTENSE® – intenzivní zvlhčení díky 0,2% kyselině hyaluronové a ectoinu

  • Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová (0,2 %) a ectoin (2 %)
  • Intenzivní a dlouhodobé zvlhčení chronicky suchých očí se zánětlivými příznaky
  • Kombinace vysoce viskózní kyseliny hyaluronové a ectoinu chrání oční povrch před nadměrným vysycháním (nadměrným odpařováním slz) a stabilizuje slzný film
  • Dlouhodobé zmírnění zánětlivých příznaků a podpora přirozené bariéry oka proti zánětlivým podnětům
  • Bez konzervačních látek a bez fosfátů
  • Vysoká efektivita díky patentovanému systému COMOD®
  • Bez konzervantů a fosfátů
  • Trvanlivost až 6 měsíců od prvního otevření

Poznámka pro nositele kontaktních čoček: HYLO DUAL INTENSE® nelze použít s kontaktními čočkami kvůli vysoké viskozitě.

 

HYLO DUAL INTENSE® je zdravotnický prostředek.
Přečtěte si, prosím, pozorně návod k použití.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.