Hlíva ústřičná + lactobacily + vitamin C cps.50+10

Kód: 2740737 Produktové číslo: 8594006896429
10 MILIARD PROBIOTIK + vitamin Cse šípkem a vysokým obsahem vlákniny

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
sleva 10%
Cena před slevou: 209 Kč
Ušetříte: 21 Kč
188 Kč , plus doprava
(3 Kč/1 ks)
 ks
Hlíva ústřičná + lactobacily + vitamin C cps.50+10

Přírodní podpora správného fungování organizmu a doplnění potřebných látek, které chybí v běžné stravě. Vhodné užívat během rekonvalescence, pro získání vitality a energie, i pro bezlepkovou dietu a pro správné zažívání a zdravou střevní mikroflóru.


 

TEREZIA100 HLÍVA ÚSTŘIČNÁ – obsahuje komplex přírodních látek pro správné fungování organizmu. Díky TEREZIA100 Hlívě ústřičné můžete svému tělu dodat v jednom vše, co potřebuje. Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je dřevokazná houba. Hlíva je bohatým zdrojem celé řady přírodních látek. Obsahuje důležité proteiny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny, vitaminy, řadu minerálních látek a především ß-1,3-D glukany.

Přípravek dále obsahuje:

VITAMIN C – podporuje funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

VITAMIN K – má příznivý vliv na srážlivost krve.

PROBIOTIKA – Lactobacillus acidophilus a Bifidobakterium bifidum – pomáhají obnovit zdravou střevní mikroflóru, která může být narušena užíváním léků, antibiotik a hormonálních přípravků.


 

Přírodní podpora správného fungování organizmu a doplnění potřebných látek, které chybí v běžné stravě.

Vhodné užívat během rekonvalescence, pro získání vitality a energie, i pro bezlepkovou dietu a pro správné zažívání a zdravou střevní mikroflóru.


 


 


 

Balení

Balení na 1 měsíc - 50 + 10 kapslí ZDARMA

Doporučené dávkování:

1 kapsle 2x denně po jídle po dobu 3 – 6 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody.


 


 

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít obnova střevní mikroflory, posílení imunity
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) kapsle
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál potr. doplňky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.