GS Mamavit tbl.30

Kód: 8594032753192
Kompletní a vyvážené složení vitaminů a minerálů

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
sleva 5%
Cena před slevou: 185 Kč
Ušetříte: 9 Kč
176 Kč , plus doprava
(6 Kč/1 ks)
 ks
GS Mamavit tbl.30

Co je GS Mamavit?
GS Mamavit je jedinečný doplňkový zdroj vitaminů a minerálů, jejichž dostatečný přísun je velmi důležitý zejména v období těhotenství, kojení nebo před plánovaným otěhotněním. GS Mamavit neobsahuje barviva ani konzervační látky.

 

Jak správně přípravek GS Mamavit užívat?
GS Mamavit je vhodné užívat v těhotenství, při kojení a v období před plánovaným otěhotněním. GS Mamavit doporučujeme užívat po celou dobu těhotenství a kojení.

 

Složení tablet:

 

 

Účinné složky:

V 1 tabletě

% DDD

Beta-karoten

3 mg

*

Vitamin E

23,5 mg

196

Vitamin C

120 mg

150

Vitamin B1

1,6 mg

145

Vitamin B2

1,8 mg

128

Vitamin B6

2,5 mg

178

Vitamin B12

3,5 µg

140

Vitamin D3

10 µg

200

Biotin

150 µg

300

Niacin

20 mg

125

Kyselina listová

400 µg

200

Kyselina pantothenová

6 mg

100

Vápník

162 mg

20

Fosfor

126 mg

18

Jod

200 µg

133

Železo

20 mg

143

Zinek

10 mg

100

Hořčík

100 mg

27

Měď

2 mg

200

Chrom

25 µg

62

Molybden

25 µg

50

Selen

50 µg

91

Mangan

2 mg

100

 

DDD - doporučená denní dávka pro dospělé
* - DDD nebyla stanovena

 

Doporučené dávkování:
1 tableta denně po jídle nebo s jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny (nejlépe čisté vody). Nedoporučujeme užívat souběžně další vitaminové přípravky.

Tip: GS Mamavit je dobré užívat pravidelně v určitou denní dobu (např. při snídani). Budete si jista, že jste GS Mamavit užila.

Přípravek není určen pro děti.

 

Jak působí GS Mamavit při dlouhodobém užívání?
 • V ideální vyvážené kombinaci zajišťuje přísun všech důležitých vitaminů spolu
  s vápníkem, jodem, železem a dalšími důležitými stopovými prvky.
 • Předchází pocitům únavy a vyčerpání.
 • Vitamin A, B1, B2, B6, nikotinamid, vitamin B12, C a D jsou látky, které organismus matky v období těhotenství a kojení vyžaduje ve větším množství. Vitamin A je s ohledem na bezpečí plodu přítomen ve formě beta-karotenu, ze kterého si tělo matky tvoří vitamin A podle aktuální potřeby, takže nehrozí riziko předávkování.
 • Vitamin E a selen tvoří ochranu před volnými radikály.
 • Kyselina listová má mimo jiné ochranný vliv na genetickou informaci a tím snižuje nebezpečí vrozených vývojových vad. Správná dávka je důležitá zvláště
  v prvních týdnech těhotenství.
 • Zvýšený obsah vápníku a fosforu, potřebných pro stavbu kostí a chrupu, má své oprávnění, neboť vědecké výzkumy prokázaly, že hladina těchto minerálů v krvi klesá pod hranici normy i při běžné nezměněné stravě, tím spíše pak v období těhotenství a kojení.
 • Optimální obsah zinku je pro těhotné ženy také důležitý. Zinek snižuje riziko potratu v 1. trimestru a zároveň snižuje neplodnost.
 • Optimální obsah jodu je důležitý pro správnou funkci štítné žlázy.
 • Železo je prvek, jehož potřeba se stupňuje zejména v posledních týdnech před porodem v důsledku zvýšené potřeby dětského organismu.
 • Hořčík je důležitý při prevenci křečí a pro správnou funkci nervového a oběhového systému.

 

 

Složení: hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, kyselina askorbová, plnidlo (celulóza, sodná sůl karboxycelulózy), fumaran železnatý, DL-alfa-tokoferol acetát, nikotinamid, protispékavá látka (stearan hořečnatý, kyselina stearová), glukonan měďnatý, oxid zinečnatý, potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza), D-pantothenan vápenatý, síran manganatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, riboflavin, beta-karoten, kyselina listová, jodid draselný, molybdenan sodný, chlorid chromitý, cholekalciferol, cyanokobalamin.

Upozornění: Není určeno pro děti. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením.

 

Hmotnost obsahu: balení 30 tbt. 40 g

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít vitamíny pro těhotné
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) tablety
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál potr. doplňky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.