Zakladní informace

Platba za zboží:

dobírka (35,-), bankovní převod (0,-), hotově


Způsob doručení:

Česká pošta -  od 99,- Kč,

PPL -  139,- Kč

Balíkovna - 65,- Kč

zdarma od 1500,-

Kontakty:

lékárna:  491 541 358

zdravá výživa: 724 629 147

e-mail: posta@lekarnakuklik.cz
 

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Šrobárova 48,
100 41 Praha 10,
+420 272 185 111
http://www.sukl.cz  
 
 
ÚSKVBL
Hudcova 232/56a, Medlánky
621 00 Brno 
+420 541 518 210
https://www.uskvbl.cz/
 

GS Mamavit Prefolin+DHA+EPA tbl/ cps 30+30

Kód: 3303774 Produktové číslo: 8594032755806
Pro ženy plánující těhotenství, těhotné i kojící. 

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
GS Mamavit Prefolin+DHA+EPA tbl/ cps 30+30

Doplněk stravy

Přípravek pro ženy plánující těhotenství, těhotné i kojícíObsahuje kompletní a vyváženou kombinaci 23 vitaminů a minerálů včetně vysoké dávky kyseliny listové v přirozené forměhořčíkuomega-3 nenasycených mastných kyselin (DHA a EPA) a dalších důležitých látek. Toto složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí tak, aby vyhovovalo maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích.

 • Pro období plánování těhotenství, těhotenství a kojení. 
 • Nejbohatší složení na trhu1 – kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů a omega-3 nenasycených mastných kyselin (DHA a EPA).
 • Vysoká dávka kyseliny listové v přirozené formě (800 μg), hořčíku a dalších důležitých látek.
 • DHA a EPA v přírodní formě a bez typické rybí pachuti.
 • Vyvinuto ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí.

1 V kategorii přípravků a vitaminů pro těhotné. 

 

Popis výrobku

 

GS Mamavit Prefolin+DHA je kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů a omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA. Představuje tak ideální řešení pro maminky a jejich miminka v těch nejdůležitějších obdobích. Díky speciální technologii jsou navíc kapsle bez typického rybího zápachu a díky své přirozené formě mají o 50 % vyšší vstřebatelnost (než polosyntetické ethylestery). Jeho unikátní a bohaté složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí.

Výhody výrobku

 • Kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů v jedné tabletě a omega-3 nenasycených mastných kyselin v jedné kapsli.
 • Pro období plánování těhotenství, těhotenství a kojení.
 • Vysoký obsah kyseliny listové v přirozené formě (800 μg), jejíž užívání doporučuje Světová zdravotnická organizace.2   
 • DHA a EPA v přírodní formě s vysokou vstřebatelností a bez typické rybí pachuti – komfort pro senzitivní těhotenské vnímání.
 • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí na základě nejnovějších poznatků o výživě těhotných a kojících žen. 
 • Bez barviv a konzervačních látek.
 • Bez cukru – vhodný i pro diabetičky.

2 Blencowe H, Cousens S, Modell B, Lawn J. Folic acid to reduce neonatal mortality from neural tube disorders. Int J Epidemiol. 2010 Apr; Suppl 1:i110-21. Prevention of neural tube defects. IMPAC. WHO. 2006

Proč užívat GS Mamavit Prefolin+DHA

Ať už plánujete stát se maminkou, jste v očekávání, nebo držíte miminko v náručí, vždy je třeba dbát na správnou výživu. GS Mamavit Prefolin+DHA vám pomůže doplnit zvýšenou potřebu všech důležitých vitaminů, minerálů a omega-3 nenasycených mastných kyselin v období těhotenství, kojení nebo před plánovaným otěhotněním.

Pro koho je vhodný

 

 • pro ženy plánující miminko a přející si doplnit v těle důležité látky a srovnat organismus před obdobím, které je náročné pro každou ženu

 

 

 • pro ženy těhotné, u kterých výrazně narůstá potřeba vitaminů a minerálů

 

 

 • pro ženy kojící, kdy se organismus postupně zotavuje a dostává do normálního stavu

 

Popis složek

GS Mamavit Prefolin+DHA představuje kompletní a vyváženou kombinaci 23 vitaminů a minerálů a omega-3 nenasycených kyselin.    

Prefolin®

Je speciální čtyřsložkový komplex obsahující vysokou dávku kyseliny listové, vitamin C, vitamin E a jód, které jsou obzvláště důležité již v období před otěhotněním:  

 • Kyselina listová je důležitá pro správnou funkci reprodukčního systému ženy a fyziologický průběh těhotenství. Užívání kyseliny listové v přirozené formě doporučuje i Světová zdravotnická organizace. 2   
 • Vitamin C a vitamin E jsou silné antioxidanty, které působí ve vzájemné součinnosti a napomáhají ochraně organismu před volnými radikály.
 • Optimální obsah jódu je důležitý pro správnou funkci štítné žlázy.  

Kromě Prefolinu obsahuje i hořčík pro správnou funkci svalů, včetně svalstva děložního, a proti únavě a vyčerpání, železo pro správnou krvetvorbu, vápník a fosfor pro pevnost kostí a další důležité látky.

2 Blencowe H, Cousens S, Modell B, Lawn J. Folic acid to reduce neonatal mortality from neural tube disorders. Int J Epidemiol. 2010 Apr; Suppl 1:i110-21. Prevention of neural tube defects. IMPAC. WHO. 2006 

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny  

DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaneová) patří do skupiny omega-3 nenasycených mastných kyselin. V posledních letech je těmto látkám věnována zvláštní pozornost, a to díky jejich blahodárným účinkům na organismus. Lidské tělo není schopno tyto látky samo vytvářet (nebo jen ve velmi omezené míře), proto je musíme přijímat ve stravě. Jejich příjem je v našich podmínkách však často nedostatečný (hlavním zdrojem těchto látek jsou zejména mořské ryby a řasy – optimálně 3× týdně). V těhotenství, zejména od druhé poloviny, a při kojení navíc potřeba omega-3 nenasycených mastných kyselin stoupá.

 

 • Příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA.
 • GS Mamavit Prefolin+DHA obsahuje DHA a EPA v přirozené formě,díky čemuž mají o 50 % vyšší vstřebatelnost než polosyntetické ethylestery.
 • Kapsle jsou upraveny speciální technologií DHA MMV Technology®,díky které nedochází k rozpuštění kapsle v kyselém prostředí žaludku, ale až v tenkém střevě. Váš organismus tak dostane všechno potřebné bez vedlejších nepříjemných vlastností, které mají běžné kapsle obsahující DHA. Kapsle s DHA MMV Technology jsou tak bez typického rybího zápachu a pachuti.  

 

 

Kdy užívat

 

GS Mamavit Prefolin+DHA je vhodné užívat v těhotenství, při kojení a v období před plánovaným otěhotněním. GS Mamavit Prefolin+DHA doporučujeme užívat po celou dobu těhotenství a kojení.

Kdy užívat

GS Mamavit Prefolin+DHA je vhodné užívat v těhotenství, při kojení a v období před plánovaným otěhotněním. GS Mamavit Prefolin+DHA doporučujeme užívat po celou dobu těhotenství a kojení.

Doporučené dávkování

V období plánování těhotenství: užívejte střídavě 1 tabletu a 1 kapsli obden vždy po jídle nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

V období těhotenství a kojení: užívejte 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli vždy po jídle nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Nedoporučujeme užívat souběžně další vitaminové doplňky.

Upozornění

 • Užívá se vždy po jídle nebo během jídla a zapíjí se dostatečným množstvím tekutiny.
 • Není určeno pro děti.
 • Skladujte mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
 • Doporučení: Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky.
 • Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C.
 • Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.
 • Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Hmotnost obsahu

66,6 g

30 tablet a 30 kapslí

Výrobce

Se svolením GreenSwan Pharmaceuticals Ltd., England vyrábí GreenSwan Pharmaceuticals CR a. s. Pod Višňovkou 27, 140 00 Praha 4-Krč, Česká republika.

Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.