Gelatina Plus tbl.360+90 zdarma Kolagenní výživa

Kód: 2741198 Produktové číslo: 4010160361381
Osvědčená opora pro celý pohybový aparát s kolagenem mořského původu.

Žádné hodnocení.
Výrobce: OSKAR salus s.r.o.
Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
649 Kč , plus doprava
 
Gelatina Plus tbl.360+90 zdarma Kolagenní výživa

Šetřete své klouby, ale nešetřete na nich!

Co je Gelatina plus maritime a jak funguje?

Gelatina Plus maritime je jedinečný přípravek pro správnou funkčnost pohybového aparátu. Obsahuje vysoce účinný výtažek bílkovin z mořských živočichů – kolagen MARITIME a další cenné složky pro komplexní cílenou výživu vašich kloubů, kostí, šlach i svalů .

Komplexní kúra - Gelatina plus maritime obsahuje

Kolagen MARITIME

Kolagen je základní stavební látkou kloubní chrupavky, kostí, šlach i vazů – tedy všech pojivových tkání v našem těle. Tvoří v nich silná vlákna a podmiňuje tak jejich pevnost, pružnost a odolnost. Pro správnou funkčnost naše pohybového aparátu je proto klíčovou složkou.

Gelatina plus maritime obsahuje vysoce čistý kolagen MARITIME, který je cenným zdrojem 20 nejdůležitějších aminokyselin. Tyto bílkovinné látky se podílejí na udržení svalové hmoty a zpevňují celý pohybový aparát. Pomáhají také udržovat zdraví a správnou funkčnost našich kostí.

Kombinace hořčíku a vápníku na kosti a obnovu tkání

Vápník je nezbytný pro zachování normálního stavu našich kostí. Hořčík pomáhá při dělení buněk - tento biologicky důležitý proces je předpokladem každodenní přirozené obnovy všech tkání v těle.

Vitamin C pro imunitu a podporu kloubních chrupavek

Vitamin C je pro naše tělo důležitý hned z několika důvodů. Přispívá k tvorbě pevných kolagenních vláken, tolik potřebných pro normální funkčnost kloubních chrupavek a celého pohybového systému. Pomáhá také chránit buňky před tzv. oxidačním stresem, tedy nežádoucími produkty oxidačních procesů v těle. Podporuje tak naši přirozenou obranyschopnost.

Gelatina plus maritime má komplexní a vyvážené složení pro zdraví celého pohybového aparátu. Poskytuje kolagen MARITIME a důležité minerály a vitamin C pro podporu tvorby kolagenu a správnou funkci kloubní chrupavky. Je tak jedinečným přípravkem pro podporupohybového aparátu .

1 denní dávka obsahuje:

kolagen vápník železo hořčík vitamin C
2400 mg 200 mg 3,33 mg 80 mg 26,7 mg
Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít bolest kloubů
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) tablety
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál potr. doplňky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.