Forfemina přípravek na odvodnění těla tbl.30

Kód: 2993252 Produktové číslo: 5906204013325
pomáhá odstraňovat přebytečnou vodu z těla

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
sleva 10%
Cena před slevou: 125 Kč
Ušetříte: 13 Kč
112 Kč , plus doprava
(4 Kč/1 ks)
 ks
Forfemina přípravek na odvodnění těla tbl.30

-          pomáhá odstraňovat přebytečnou vodu z těla

-          pomáhá udržet normální tělesnou hmotnost

-          přispívá k detoxikaci organismu

-          brání vzniku otoků dolních končetin a rozvoji celulitidy

POUZE 1 KAPSLE DENNĚ

Existuje mnoho důvodů zadržování vody v těle, ale většina z nich je spojena s nevyváženou stravou, hormonálními poruchami, užíváním antikoncepce a nedostatkem pohybu.

Složení Forfemina přirozeně napomáhá odstranění přebytečné vody z těla, to také přispívá k udržení zdravé váhy tím, že poskytuje optimální podmínky pro odstranění toxických látek z těla.

extrakt z klikvy velkoplodé pomáhá k udržení zdraví močového ústrojí, přispívá ke zdraví močových cest, má příznivý vliv na močový systém, pomáhá eliminovat patogenní bakterie z močového ústrojí.

extrakt z kopřivy je nápomocný při léčbě zánětlivých onemocnění dolních močových cest a je pomocnou látkou při prevenci a léčbě ledvinového písku a kamenů. Dále podporuje vylučovací funkci ledvin, pomáhá udržovat normální funkci vylučovacího systému. Rovněž napomáhá posilování pohybového aparátu a udržení pružných svalů, kloubů a šlach.

jablečný ocet působí jako remineralizer a tonikum, pomáhá udržovat normální chuť k jídlu a spalovat přebytečný tuk.

zinek přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů a normální syntéze mastných kyselin a proteinů.

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) tablety
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál potr. doplňky
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít odvodnění
Soubory

reklama

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.