Carbofit tob.60 Čárkll

Kód: 8594011210128 Produktové číslo: 8594011210128
Přírodní aktivní rostlinné uhlí

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
105 Kč , plus doprava
(2 Kč/1 ks)
 ks
Carbofit tob.60 Čárkll

Přírodní aktivní rostlinné uhlí. Balení v rostlinných tobolkách V-caps vhodné i pro vegetariány. Poskytuje úlevu při akutním průjmu a napomáhá detoxikaci organismu.

Průjem je obvykle projevem infekce nebo střevních potíží. Svou roli zde samozřejmně hraje i psychický stav a strava. Za průjem se považuje stav, kdy je třeba se vyprázdnit za den alespoň třikrát, přičemž stolice je mnohem řidší. Často se průjem pojí i s  křečemi v břiše a žaludku, což již dokáže značně znepříjemnit každodenní život.

 

Co na průjem?

Pokud se u Vás objeví příznaky průjmu, tak doporučujeme ihned jednu tobolku Carbofitu a dostatečný přísun tekutin, aby nedošlo k odvodňování organismu. Pokud tobolka nezabere, můžete navýšit denní dávku až do maximálních 4 denně. Pokud průjem během 3-5 dnů neustává, či se po vysazení carbofitu okamžitě vrátí, tak je třeba návštěva lékaře - může se jednat již o relativně závažné onemocnění.

 

Složení

Výrobek je tvořen jednou jedinou složkou - přírodním aktivovaným dřevěným uhlím.

1 tobolka obsahuje 200 mg aktivního uhlí.

  • Energetická hodnota v 1 tobolce: 1, 52 kJ/0,35 kcal (1 kávová lžička (zarovnaná) cca 0,8 g)
  • Neobsahuje: cukr, umělá barviva a dochucovadla, škrob a konzervační látky.

 

Doporučené užívání

Tobolky: 1-2 tobolky za den nejlépe mezi jídly. Zapít dostatečným množstvím vody. Pro děti poloviční dávka.


Doba užívání

Při očistě (detoxikaci) organismu 1-2 tobolky 2x denně po dobu 1 měsíce. V případě střevních nevolností je dávkování a délka užívání individuální. Při nadměrné plynatosti (s náznaky průjmu) mohou dospělí užívat 1-4 tobolky (1-2 kávové lžičky prášku) několikrát denně (děti poloviční dávku), vždy zapít dostatečným množstvím vody. Při častém a opakovaném průjmu vyhledejte lékaře.

 

Neabsorbuje: oxid uhelnatý, oxid uhličitý, etan, ethylen, vodík, metan, málo účinný na alkohol, kuchyňskou sůl a železo.

Kromě černého zbarvení stolice nejsou nežádoucí vedlejší účinky známy. Pozor, aktivované uhlí Carbofit může adsorbovat i léky životně důležité (např. digitalis) a proto se nejdříve poraďte s lékařem, pokud takové léky užíváte. Doporučujeme, aby mezi užitím Carbofitu a užíváním jiných léků byl dodržen interval alespoň 2-4 hodin.

Podmínka: Příznivého účinku aktivního uhlí se dosáhne při požití 1 g alespoň 30 minut před jídlem a 1 g krátce po jídle.(nařízení komise EU č. 432/2012)

 

Skladování

Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Lahvičku vždy dobře uzavřít!

 

Minimální trvanlivost: 2 roky

 

Upozornění: Nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Vhodný pro diabetiky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí!

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí, malé děti, velké děti
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít detoxikace, průjem
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) tablety
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál potr. doplňky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.