Candivac cps.30

Kód: 8594004857675 Produktové číslo: 8594004857675
Obsahuje unikátní kombinaci purifikovaných kandidových lyzátů (vysoce přečištěné neškodné části inaktivovanýcj mikroorganismů)

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
sleva 5%
Cena před slevou: 269 Kč
Ušetříte: 13 Kč
256 Kč , plus doprava
(3.200 Kč/100 g)
 ks
Candivac cps.30

 

CANDIVAC je kandidový lyzát z nejčastějších původců vaginálních zánětů. Přípravek je připraven speciální technologií z kandidových kmenů, které se nejčastěji podílejí na vzniku vaginálních zánětů. CANDIVAC lze použít u obou pohlaví. Přípravek je ve formě kapslí, které se polykají. Jedno balení obsahuje dávku na tři měsíce.

Naše tělo je vystaveno různým negativním vlivům, ať už vnějším nebo vnitřním, které mají vliv na naši imunitu a mohou zapříčinit různé zdravotní problémy, včetně problémů nejintimnějších. Téměř 75 % žen postihne alespoň jednou za život zánět poševní (vaginální) sliznice způsobený kvasinkami. Více než polovina těchto žen trpí mykózami opakovaně, přestože byly řádně léčeny antimykotickými přípravky a dodržují zdravý životní styl. V 80 % případů je původcem vaginální mykózy kvasinka Candida albicans.Ke vzniku vaginálního zánětu přispívá narušení fyziologické rovnováhy prostředí pochvy, ke kterému může dojít například působením stresu, po návštěvě bazénu, přírodního koupaliště, po pohlavním styku, při nošení nevhodného spodního prádla, po antibiotické léčbě, při poruchách imunity, cukrovce nebo vlivem dalších negativních faktorů.

Udržování fyziologické rovnováhy prostředí pochvy je velmi složitým procesem, do nějž vstupuje řada faktorů, mezi které patří:
hormonální vlivy
kyselost poševního prostředí
složení poševní mikroflóry
funkčnost imunitního systémuCANDIVAC je patentovaný přípravek vyvinutý ve spolupráci s odborníky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

CANDIVAC je kandidový lyzát z nejčastějších původců vaginálních zánětů. Přípravek je připraven speciální technologií z kandidových kmenů, které se nejčastěji podílejí na vzniku vaginálních zánětů. CANDIVAC lze použít u obou pohlaví. Přípravek - doplněk stravy - je ve formě kapslí, které se polykají. Jedno balení obsahuje dávku na tři měsíce.


CANDIVAC - intimní problémy pod kontrolou


CANDIVAC je kandidový lyzát z nejčastějších původců vaginálních zánětů
CANDIVAC je připraven speciální technologií z kandidových kmenů, které se nejčastěji podílejí na vzniku vaginálních zánětů
CANDIVAC lze použít u obou pohlaví
CANDIVAC je formě kapslí, které se polykají
CANDIVAC lze používat současně s antimykotiky
CANDIVAC obsahuje v jednom balení dávku na tři měsíce
CANDIVAC se užívá 1x denně
CANDIVAC je doplněk stravy volně prodejný bez lékařského předpisu
CANDIVAC není určen jako náhrada pestré stravy

CANDIVAC lze zakoupit v každé lékárně. Pokud by Váš lékárník neměl CANDIVAC právě na skladě, může jej pro Vás objednat v běžné distribuční síti a nejpozději druhý den po objednávce si CANDIVAC můžete vyzvednout ve své lékárně.

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít vaginální záněty
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) kapsle
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál potr. doplňky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.