Bromhexin 8 drg.25x8mg Berlin-Chemie

Kód: 4013054001103 Produktové číslo: 4013054001103 ATC skupina: R05CB02 Popis: Léky při kašli a nachlazení Kód SÚKL 0051621
kód SÚKL: 0051621 Přípravek k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu

Žádné hodnocení.
Výrobce: Berlin-Chemie AG
Připraveno k odeslání
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
59 Kč , plus doprava
 
Bromhexin 8 drg.25x8mg Berlin-Chemie

 

Bromhexin 8 Berlin - Chemie mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití.
 
Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od šesti let při onemocnění dýchacích cest jako jsou akutní zánět hrtanu, průdušnice, chřipka a dráždivý kašel při nachlazení.
 
Na doporučení lékaře, který určí dávkování i délku, se přípravek užívá u chronických zánětů hrtanu, průdušnice, průdušek bronchiektazií (rozšíření průdušek), průduškového astmatu, pneumokoniózy (zaprášení plic), před a po operaci plic, průdušek a při bronchografii.
 
Přípravek mohou užívat dospělí, děti od šesti let a mladiství.
 
Užívání Bromhexinu 8 Berlin - Chemie současně s antibiotiky (erythromycinem, cephalexinem, oxytetracyklinem) vede ke zlepšení průniku antibiotik do plicní tkáně.
 
Složení: Léčivá látka: Bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 obalené tabletě
laktosa, kukuřičný škrob, želatina, kolidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, sacharosa, uhličitan vápenatý, hydrát zásaditého uhličitanu hořečnatého, mastek, oxid titaničitý, makrogol 600, povidon 25, tekutá glukosa, chinolinová žluť, karnaubský vosk
 
Dávkování:    Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají se Bromhexin 8 Berlin - Chemie v následujících dávkách:
Děti a mladiství od 6 do 14 let 3 x denně 1 obalené tablety, bez porady s lékařem nejdéle 3 dny.
Dospělí a mladiství nad 14 let 3 x denně 1-2 obalené tablety, bez porady s lékařem nejdéle 5 dní.
 
Odstup mezi jednotlivými dávkami má být nejméně 4 hodiny.
 
Pokud se stav během užívání přípravku nezlepší nebo naopak zhorší, poraďte se s lékařem.
 
U lehčích akutních onemocnění je možné léčbu ukončit již po několika dnech, chronická onemocnění (např. chronický zánět průdušek) vyžadují nepřetržité podávání přípravku často po dobu několika týdnů, podle doporučení lékaře.
 
Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.
 
Uchovávejte při teplotě do 25°C.
 
Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.
 
Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí.
Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí, velké děti
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít odkašlávání
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) tablety
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál léky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.