Boswellia s kolagenem tbl.30

Kód: 8595067106496 Produktové číslo: 8595067106496
Přípravek tlumí chronické záněty kloubů, pohybového ústrojí a dýchacího ústrojí. Brání vzniku onemocnění, která vznikají v důsledku neléčených zánětů.

Žádné hodnocení.
Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
sleva 5%
Cena před slevou: 305 Kč
Ušetříte: 15 Kč
290 Kč , plus doprava
(10 Kč/1 ks)
 ks
Boswellia s kolagenem tbl.30

Boswellia s kolagenem, doplněk stravy, pro kosti, chrupavky a klouby.

Obzvláště vhodné pro starší osoby, z nichž více než 90 % trvale trpí potížemi s pohybovým aparátem, a pro sportovce, kteří opakovaně silně zatěžují hlavní klouby (ramena, kolena), kosti, chrupavky nebo páteř. Pro svou účinnost a bezpečnost se Boswellia s kolagenem může užívat dlouhodobě, i celoživotně. Ve spojení s vitamínem C obsahuje originální kombinaci látek, které působí blahodárně zejména na normální funkci kostí, chrupavek a správnou syntézu kolagenu.

Dávkování: 1 tableta denně.

Doporučené použití díky vitamínu C:

  • pro normální funkci chrupavek ,

  • pro normální funkci kostí a kloubů

  • pro normální tvorbu kolagenu, která je nezbytná pro pohybový aparát

  • pro udržení normální funkce imunitního systému

  • pro správnou funkci cév

  • pro péči o pokožku, chrup a dásně


Složení a účinky

 

Boswellia s kolagenem a vitamínem C je obzvláště vhodná pro starší osoby, z nichž přes 90 % trvale trpí různými potížemi týkajícími se pohybového aparátu. Také pro sportovce, kteří opakovaně silně zatěžují hlavní klouby organismu (kolena, ramena) a páteř. Pro svou účinnost a bezpečnost se Boswellia s kolagenem může užívat dlouhodobě, ba i celoživotně.

Boswellia s kolagenem a vitamínem C obsahuje originální kombinaci látek, které působí blahodárně zejména na normální funkci kosti, chrupavek a tvorbu kolagenu.

Strom Boswellia serrata roste převážně v Indii. Extrakt z kůry stromů Boswellia serrata je vysoce účinnou látkou.

Informace pro odbornou veřejnost: I přes řadu studií a bohatou historii užívání boswellie ve východní medicíně nabyla do současné doby Evropskou komisí schválena nebo posouzena zdravotní tvrzení týkající se protizánětlivých, antiarthritických účinků boswellie.


Kolagen, jehož tvorba je závislá na vitamínu C, je bílkovina, která tvoří základní mezibuněčnou hmotu. Je přítomna ve struktuře kostí, chrupavek, svalů i cévních tkání. Přispívá k dobrému stavu zubů a dásní, dopomáhá k rychlejšímu hojení pooperačních ran. Zjednodušeně je možno říci, že kolagen dává pevnost a pružnost potřebnou pro konstrukci všech lidských orgánů. Kolagen spolu s vitamínem C jsou potřebné k hojení ran. Kolagen je jednou z nejdůležitějších bílkovin v lidském organismu. V kůži je úlohou kolagenu udržet nejvyšší kvalitu struktury pokožky, nepřetržitá obnova kožních buněk, zabraňování jejich dehydrataci, minimalizace vzniku vrásek, a také udržování pevnosti a pružnosti pokožky. Kolagen je obsažen v tělech všech obratlovců. Rostliny kolagen neobsahují. Vitamín C obsažený v přípravku přispívá k normální tvorbě kolagenu.

Vitamin C je velice důležitý pro tvorbu kolagenu a pojiva. Pokud není vitamínu C v těle dostatečné množství, trpí tím soudržnost a pohyblivost podpůrných tkání.

ÚDAJE O SLOŽENÍ

V 1 tabletě

Množství

% DDD

Extrakt z Boswellia serrata (standardizovaný
na 60 – 70 % boswellových kyselin)


150 mg


*

Kolagen

50 mg

*

Kyselina askorbová (vitamín C)

30 mg

50

 

 

 

* Doporučená Denní Dávka – nestanovena

 

 

Upozornění:

Nedoporučuje se překračovat doporučené denní množství. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci, ani jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít bolest kloubů
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) tablety
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál potr. doplňky
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.