Blokurima 2g D-manózy sáčky 10x4g

Kód: 2932342 Produktové číslo: 8594169226019
zánět močového měchýře

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
198 Kč , plus doprava
(495 Kč/100 g)
 ks
Blokurima 2g D-manózy sáčky 10x4g

D-manóza je jednoduchý, tělu vlastní cukr, velmi podobný glukóze. V přírodě ho najdeme mimo jiné v jablkách a hruškách. Je to bílý prášek bez chuti a zápachu, který se po vsypání do vody promptně rozpustí. Na rozdíl od jiných cukrů se po vstřebání do organismu nijak nemetabolizuje – je téměř celý v nezměněné formě vyloučen ledvinami do moči jako odpad. Proto je jeho užívání zcela bezpečné pro diabetiky, coeliatiky i těhotné. D-manóza se po vyloučení do moči váže na pili („chapadla“) uropatogenních bakterií rodu Escherichia coli (původce 90% zánětů močového měchýře) a zabraňuje jim tak k přilnutí ke stěně močového měchýře.

 

Obsah jednoho sáčku rozpusťte ve sklenici vody. Vypijte doporučené množství dle následujících schémat.
logo-blokurima-10

a) při akutních potížích

První den užijte 4 sáčky, z toho 3 sáčky během dne pravidelně po 2-3 hodinách, vždy 1/2 sáčku v jedné dávce a 1 sáček před spaním.

Druhý den užijte 3 sáčky během dne pravidelně po 4 hodinách vždy 1/2 sáčku v jedné dávce a 1 sáček na noc.

Třetí až pátý den užijte 1 sáček, vždy 1/2 sáčku ráno a 1/2 sáčku večer. Pokud je potřeba, můžete od šestého dne přejít na dávkovací schéma „při dlouhodobém užívání“.

 

b) dávkovací schéma při dlouhodobém užívání

Užívejte 1 sáček denně před spaním.
logo-blokurima-30

c) dávkovací schéma SEX

Užijte jeden sáček 1 hodinu před pohlavním stykem a další jeden sáček 1 hodinu po pohlavním styku.

 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek je vhodný i pro těhotné, diabetiky a celiatiky. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě 15-25 oC. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.