ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200ml

Kód: 4008666215109 Produktové číslo: 4008666215109
Vlasové tonikum s vysoce účinným kofeínovým komplexem

1 hodnocení
Poslední kusy na skladě!
235 Kč , plus doprava
(1.175 Kč/1 litr)
 ks
ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200ml

Androgenní alopecie zneklidňuje 80 % mužů. Jedná se o dědičné vypadávání vlasů podmíněné přecitlivělostí vlasových kořínků na mužský hormon testosteron (DHT). Testosteron na jedné straně způsobuje růst vousů, na straně druhé však u lidí s vrozenou predispozicí oslabuje vlasové kořínky. Zabraňuje totiž dostatečnému přísunu energie do vlasových kořínků a ty předčasně odumírají.

Alpecin dokáže tento negativní vliv testosteronu zastavit, a to díky kombinaci aktivních látek obsahující kofein. Tím efektivně bojuje proti příčině dědičného vypadávání vlasů.

Abychom lépe pochopili účinek kofeinu, musíme se blíže podívat na cyklus růstu vlasů. Za normálních podmínek trvá růstová fáze, kdy je vlasový kořínek aktivní, až 8 let. Po ní následuje fáze klidová. Vlasový kořínek uvolňuje vlas a ten vypadává, aniž by docházelo ke vzniku pleše. Následně vlasový kořínek započíná další růstovou fázi. Než odumře, opakuje se celý cyklus asi 14x.  

U mužů s genetickou dispozicí zamezuje testosteron vzniku c-AMP, zdroji buněčné energie potřebné pro metabolismus vlasových kořínků. Tím dochází ke zkrácení růstových fází a vlasové kořínky předčasně odumírají. Jestliže touto cestou odumře více vlasů, bude výsledkem vznik pleše.

Kofein obsažený v Alpecinu chrání vlasové kořínky proti útoku testosteronu. Tím se růstové fáze prodlužují, což znamená, že vlasy mohou růst až do pozdního věku.

Působení kofeinu proti účinku testosteronu na pokožku hlavy potvrdil nedávný dermatologický výzkum prováděný univerzitními klinikami v Hamburku – Eppendorfu a Jeně.  

Dědičné vypadávání vlasů je dáno vrozenou dispozicí. Nejedná se tedy o chorobu, která by mohla být jednou pro vždy vyléčena, a to ani léky získanými na lékařský předpis. Takové léky musí být navíc užívány nepřetržitě a mají mnoho vedlejších účinků, jako jsou např. poruchy erekce nebo feminizace mužského těla. O jejich vysokých cenách ani nemluvě.

Alpecin je naproti tomu prostředek s jednoduchou aplikací a bez vedlejších účinků. Každodenní nanesení malého množství Alpecinu na vlasovou pokožku, na níž navíc zanechá příjemný pocit jemného brnění, vám zaručí dokonalou ochranu před vypadáváním vlasů. Jeho aktivní látky totiž putují podél vlasu k vlasovým kořínkům, kde působí až 24 hodin. "Aby byla léčba vypadávání vlasů úspěšná, je třeba s ní začít včas a musí být prováděna pravidelně a dlouhodobě."

Dr. A. Klenk

Vedoucí Výzkumného institutu Dr. Kurta Wolffa 

Specifikace
zadejte věkové omezení věk - umožňuje charakterizovat pro jakou věkovou skupinu je hledaný výrobek určen. Určení věku je zde pouze orientační, přesné věkové doporučení je třeba vždy hledat v popisu zboží. Zde přibližně: kojenci 0-3 roky, malé děti 3-6 let, velké děti 6-12let. dospělí
upřesněte zdravotní problém na jaké příznaky nemoci lze hledané léky použít padání vlasů
vyberte lékovou formu léková forma - rozlišení konkrétní podoby (tvarové charakteristiky) jednotlivých výrobků. Parametr lze využít v kategorii léků a doplňků stravy(tablety, čípky...) a kategorii kosmetika (masti, krémy....) roztok
vyberte druh produktu druhy - určuje zda se jedná o lék, potravinový doplněk, bylinný čaj, léčebnou kosmetiku nebo zdravotnický materiál léčebná kosmetika
Soubory

Alpecin

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.