Zakladní informace

Platba za zboží:

dobírka (30,-), bankovní převod (0,-), hotově


Způsob doručení:

Česká pošta -  od 89,- Kč,

PPL -  99,- Kč

zdarma od 1500,-

Kontakty:

lékárna:  491 541 358

zdravá výživa: 724 629 147

e-mail: posta@lekarnakuklik.cz
 

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

Šrobárova 48,
100 41 Praha 10,
+420 272 185 111
http://www.sukl.cz

Ahmad Sada na přípravu ledového čaje

Kód: 211373
Sada na přípravu ledového čaje obsahuje dvě balení ledového nápoje a originální retro sklenici

Žádné hodnocení.
Ahmad Tea London Výrobce: Ahmad Tea London
Produkt již není v prodeji
Ahmad Sada na přípravu ledového čaje

Sada na přípravu ledového čaje obsahuje dvě balení tohoto vynikajícího ledového nápoje a originální retro sklenici s módním potiskem. Jedno balení je s chutí anglické čajové klasiky English Tea a druhé se svěží letní příchutí citrónu a lahodné limetky Lemon & Lime.

Balení: 2x 20 samostatně balených sáčků, 1x sklenice s víčkem

Horké léto si žádá pořádnou porci osvěžujících zážitků. Ty vám spolehlivě přinese sada na přípravu ledového čaje Ledový Anglán. Obsahuje dvě balení tohoto vynikajícího ledového nápoje, vyrobeného z opravdových lístků poctivého černého čaje. Jedno balení je s chutí anglické čajové klasiky English Tea a druhé se svěží letní příchutí citrónu a lahodné limetky Lemon & Lime. Ledového Anglána stačí zalít studenou vodou a už za 5 minut ho můžete s úspěchem servírovat. Nejlépe do originální retro sklenice, která je součástí sady. Její módní potisk vás určitě zaujme stejně jako nápaditý design. Uzavírá se víčkem s chytrým otvorem pro slámku. Skvěle se hodí na cesty a vašeho Ledového Anglána venku spolehlivě ochrání před prachem i dotěrným hmyzem.

Ledové čaje Ahmad Tea se výborně se hodí na přípravu osvěžujících ledových koktejlů. Spoustu zajímavých receptů najdete na našich webových stránkách.

Specifikace
zadejte balení čaje balení - u čajů, rozlišení balení v nálevových sáčcích, sypaný příp. granulovaný čaj nálevové sáčky
vyberte obal výrobku obal - u čajů, zda se jedná o papírový, plechový, plastový případně dřevěný obal (vhodné zvláště u dárkových balení) papír
upřesněte druh pomáhá charakterizovat jednotlivé produkty a odlišit od ostatních v dané kategorii. Např. u čajů rozlišení černého, zeleného a ovocného čaje, u náplastí na puchýře, na kuří oka apod. černý ochucený
Soubory

reklama

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.